Zarządzanie stroną internetową

Doskonale zdajemy sobię sprawę z tego, że nie każdy znajdzie czas, aby móc zajmować się prowadzeniem strony internetowej. Dodawanie zdjęć, publikowanie materiałów, czy też aktualizacja treści, może zająć bardzo dużo czasu. Stworzenie strony internetowej to jedno, ale trzeba również znaleźć czasy aby móc się nią należycie zająć. My wychodzimy na przeciw tym potrzebą. Zapewniamy kompleksową obsługę strony, już po jej uruchomieniu. Nie musisz tracić czasu, aby przygotowywać wartościowe treści, znaleźć odpowiednie zdjęcia, czy też aktualizować wszelkiego rodzaju dane. Jeżeli zamiast tego typu działań wolisz skupić się na prowadzeniu swojego biznesu i kontaktach z klientami, zostaw to nam! Pomożemy Ci, aby Twoja strona internetowa była zawsze aktualna i dostępna dla wszystkich! Poniżej możesz znaleźć szereg usług związanych z prowadzeniem strony internetowej, które możemy Ci zaproponować.

Zapewniamy kompleksowe rozwiązania

Nie masz czasu, aby w pełni zająć się tematami związanymi ze stroną internetową?

  • Możemy zająć się prowadzeniem Twojej strony internetowej
  • Przygotujemy wszystkie niezbędne materiały
  • Oszczędzaj czas, a my będziemy działać!

Ile to kosztuje?

Każda usługa wyceniana jest indywidualnie, można skorzystać z pojedynczej usługi lub z całego pakietu usług. Indywidualnie podchodzimy do każdego klienta, staramy się dobrać odpowiednie usługi do potrzeb oraz wymagań konkretnego klienta, tak aby móc zaproponować najlepszą ofertę.

Usługi zarządzania stroną internetową

 
Cykliczna aktualizacja treści

Aktualizujemy stronę o nowe informacje, które powinny się na niej znaleźć. Klient przysyła w formie e-maila informacje, które należy zmienić, reszta leży po naszej stronie.

Przygotowanie treści na stronę

Przygotowujemy treści na całą stronę internetową, które będą odpowiednie dla danego biznesu i późniejszego pozycjonowania. Każdy klient, który nie ma czasu bądź nie do końca wie w jaki sposób takie treści przygotować, może liczyć na naszą pomoc.

 
Wysokiej jakości fotografie

Trudno pozyskać fotografie o wysokiej jakości, które przyciągną uwagę odwiedzających. Wymaga do poświęcenia dużej ilości czasu oraz zaangażowania. Jesteśmy w stanie dostarczyć na cała stronę internetową, materiałów fotograficznych bardzo wysokiej jakości, które będą odpowiednie dla danego biznesu.

 
Materiały wideo

Jeżeli chcesz zaprezentować dla swoich klientów materiały wideo, ale nie masz czasu i sprzętu, aby taki materiał stworzyć zostaw to nam. Zapewniamy profesjonalne usługi video, dzięki którym możemy stworzyć wyjątkowe i wysokiej jakości materiały wideo na Twoją stronę.

Artykuły na blogi

Zajmujemy się również profesjonalnie prowadzeniem wszelkiego rodzaju treści blogowych. Jeżeli chciał byś dostarczyć wysokiej jakości treści na swojego bloga, które dodatkowo będą przygotowane pod kątem pozycjonowania strony, skorzystaj z naszych usług.

Przygotowanie kampanii reklamowych

Jeżeli chcesz wystartować z kampanią reklamową w Google czy też w Social Mediach, jesteśmy w stanie przygotować i wdrożyć odpowiednie reklamy oraz zapewnić dobrej jakości materiały oraz treści dla danej reklamy.